חייגו עכשיו: 03-6444500
או לחצו לשליחת מייל

דרכון רומני - פינקו ברקן

03-6444500

 

נדל"ן ברומניה

רכישת נדל"ן ברומניה עשויה להיות מניבה במיוחד. יחד עם זאת חוסר היכרות עם השוק, הרגולציה המקומית וחוסר הבנה של התרבות הרומנית, עשויים להעיב על עסקאות נדל"ן ברומניה ולחשוף את המשקיע לסכנות.

ממה כדאי להיזהר ועל מה כדאי להקפיד כשרוכשים נדל"ן ברומניה? על כל זה בהמשך המאמר.

נדל"ן ברומניה – הזדמנות אמיתית

כלכלתה של רומניה מושכת אליה רבים. רומניה היא אחת מאותן מדינות נדירות שמורכבת משוק מתפתח עם מאפיינים אירופאים. ככזו, כלכלתה מאופיינת בעלייה מתמדת (לעיתים אף תלולה) עם צמיחה מרשימה שלעיתים מגיעה למספר דו-ספרתי מרשים.

עם הצטרפותה בשנת 2007 לאיחוד האירופי, החלו משקיעים רבים לרכוש נדל"ן ברומניה - בתים, קרקעות, שטחים משרדיים. למרות שהצמיחה ברומניה התמתנה מאז, יחסית לעולם, שיעורי התשואה אליהם מגיעים המשקיעים בנדל"ן ברומניה, עודם מרשימים וממשיכים להוות כר פורה למשיכת משקיעים.

הצורך בהיכרות עם שוק הנדל"ן ברומניה

רכישת נדל"ן ברומניה מצריכה זיקה של הרוכש לרומניה – זיקה זו יכול להיות אזרחות רומנית, שותפות בחברה ששותף בה אזרח רומני וכד'.

אלו שאינם אזרחים רומניים נזקקים לסיוע של אזרח מקומי (רו"ח, עו"ד, חברה המתמחה בעסקאות מעין אלה, וכד') או נאלצים לפתוח חברה לצורך העניין בשותפות עם אזרח מקומי.

מכיוון שהצמא לתשואה שמספק הנדל"ן ברומניה כה גבוהה, משקיעים רבים לא נזהרים ומתפתים לעסקאות שכאלה, מבלי להכיר את האדם בו הם תלויים כל כך. לא אחת קרו מקרים בהם מקומיים התכחשו להסכמים שנחתמו עם המשקיע וטענו שהנדל"ן שייך להם בלבד.

לעיתים קרו מקרים שאותו אדם, עימו פתחו חברה לצורך רכישת הנדל"ן ברומניה, שינה את כתובתו. שינוי כתובת פשוט זה גרר אי קבלת דואר רשמי מהמדינה, ובמקרים מסוימים נגמר בחילוט הקרקע על ידי המדינה, לאחר שמכתבים חזרו ואגרות לא שולמו.

השקעה נבונה בנדל"ן ברומניה

אם אתם מתעניינים בהשקעות ברומניה או בנדל"ן ברומניה, אם אתם בוחנים רכישה של קרקע, פתיחה של מיזם, הצטרפות לחברה או לקבוצת השקעה, חשוב מאוד שתעזרו בגורם מקצועי שילווה את התהליך.

ייעוץ מקצועי בעת קבלת ההחלטות עשוי למנוע מכם נפילה לפחים, חשיפה לסיכונים מיותרים ואיבוד כסף וזמן יקר.

משרדנו מציע ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם וללא כל התחייבות. צרו עימנו קשר כבר עכשיו בטלפון 03-6444500 ונשמח ללוות אתכם בתהליך.

 

 

נדל"ן ברומניה

לבדיקת זכאות חינם !צרו עימנו קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ראשונית חינם וללא כל התחייבות! בטלפון:

03-6444500
058-7554565

או בטופס הבא

שם*
טלפון*

* שדה חובה

מקבלי האזרחות החדשים

גלריית מקבלי אזרחות רומניתגלריית מקבלי אזרחות רומנית
FadeGallery - Free Version