חייגו עכשיו: 03-6444500
או לחצו לשליחת מייל

דרכון רומני - פינקו ברקן

03-6444500

 

זכאות לדרכון רומני

אם גם אתם חולמים על זכאות לדרכון רומני, מאמר זה יסייע לכם להבין כיצד ניתן להוציאו, מה האתגרים שיעמדו בפניכם ואלו דלתות אותו דרכון רומני פותח.

דרכון רומני – זכאות שפותחת דלתות לאירופה

מאז הצטרפה רומניה ב- 2007 לאיחוד האירופי, הפך הדרכון הרומני למבוקש במיוחד. הזכאות לדרכון רומני לא פותחת רק את שערי הדלתות לבוקרשט ושאר חלקי רומניה, אלא למקומות נחשקים לא פחות כמו פאריז, רומא, לונדון, מדריד ועוד.

בעלי הדרכון הרומני, בהתאם להסכם בין מדינות האיחוד האירופי, מחויבים לאפשר תנועה חופשית של סחורות ואנשים. ניתן לעבוד בכל מקום באירופה, ליהנות מלימודים מסובסדים וזולים במקומות המבוקשים, לעבור באופן מהיר וקל את ביקורת הדרכונים מבלי להתעכב בתורים. אנשי עסקים יכולים לבצע רכישה של קרקעות וכל סוגי הנדל"ן, מבלי להיות תלויים במקומיים.

על מה מבוססת הזכאות לדרכון רומני

הזכאות לדרכון רומני מבוססת על אזרחות רומנית. מכאן שעל מנת להיות זכאי לדרכון המיוחל, יש קודם כל לזכות באזרחות רומנית.

אזרחות רומנית מוענקת לאלו שנולדים לאזרח רומני או לאלו המאומצים על ידי אזרח רומני או לאלו המבקשים אזרחות רומנית. כמובן שלא די בבקשה ויש לעמוד במספר קריטריונים שמעידים על זיקת המבקש לרומניה.

ישראלים המעוניינים בהשגת אזרחות ודרכון רומני, יצטרכו להוכיח קשר דם למי שהינו אזרח רומניה או היה בעברו אזרח רומניה (שכן, היו תקופות בהם האזרחות הרומנית נשללה ממי שעלה ארצה).

הליך מימוש הזכאות לדרכון רומני

מימוש הזכאות לאזרחות ודרכון רומני, כרוך בהגשה של מסמכים כתובים (המוכיחים את זיקת המבקש) וטפסים המעידים כי המבקש עומד בקריטריונים שקובע חוק האזרחות. לאחר הגשת הטפסים לשגרירות רומניה, מועברים הטפסים לרשויות ברומניה אשר מעבדות את הבקשה. אם התמזל מזלו של המבקש הוא יזכה לזימון לשגרירות רומניה, בה יתבקש להצהיר אמונים למדינה.

לאחר קבלת האזרחות יוכל המבקש להגיש בקשה לקבלת דרכון רומני.

אם ברצונכם לבדוק את מידת זכאותכם, אנו מזמינים אתכם למלא את טופס בדיקת הזכאות לדרכון רומני שכאן. בכל שלב, תוכלו ליצור עימנו קשר בטלפון 03-6444500 לשיחת ייעוץ ראשונית חינם וללא התחייבות אודות מידת זכאותכם.

 

romanian-passport

לבדיקת זכאות חינם !צרו עימנו קשר עכשיו לשיחת ייעוץ ראשונית חינם וללא כל התחייבות! בטלפון:

03-6444500
058-7554565

או בטופס הבא

שם*
טלפון*

* שדה חובה

מקבלי האזרחות החדשים

גלריית מקבלי אזרחות רומניתגלריית מקבלי אזרחות רומנית
FadeGallery - Free Version